BUDE SE VÁM TU LÍBIT

divider

LOKALITA

Praha 7
Holešovice
Veverkova 731/19

Skvělé místo k bydlení obklopené zelení Vám poskytnou nové byty 2+kk a 3+kk různých dispozic a velikostí, v historickém činžovním domě ve stylu neoklasicismu. Nově kompletně opravený dům s původními architektonickými prvky se nachází v oblíbené lokalitě na rozhraní Letné a Holešovic, mezi Veletržním palácem a dvěma nejkrásnějšími parky v Praze. Jen několik málo minut od domu najdete spoustu zeleně, a to jak v Letenských sadech, známých svými nezaměnitelnými výhledy na pražská panoramata, tak i v Královské oboře – Stromovce, s širokými možnostmi relaxace a sportovního vyžití.

Tramvaje a metro
  • zastávka Strossmayerovo náměstí – tramvaje č. 1, 2, 6, 8, 12, 15, 17, 25, 26, 93
  • zastávka Kamenická – tramvaje č. 1, 2, 7, 8, 11, 12, 17, 25, 26
  • metro Vltavská – trasa C

BLÍZKO DO ZELENĚ

BLÍZKOST KRÁSNÉHO PARKU

divider

LETENSKÉ SADY

Z a zábavou i odpočinkem můžete zajít do Letenských sadů, jednoho z nejstarších parků Prahy a zároveň druhého největšího parku na Praze 7. Kochejte se unikátními výhledy přes řeku Vltavu na unikátní pražská panoramata. Užívejte si procházky, tenisové kurty, posezení v místních zahrádkách kaváren a restaurací, nebo vezměte děti na hřiště a sami si užívejte jízdu na novém dokonale hladkém oválu pro in-liny. Park oceníte jak pro běhání, tak pro piknik.

KRÁLOVSKÁ OBORA

divider

STROMOVKA

I deální místo k odpočinku, procházkám i sportu je někdejší Královská obora park Stromovka. Můžete se procházet mezi novými krásně vytvořenými rybníčky, na kterých se v zimě dá dokonce bruslit, v létě lze využít i malý přívoz.
Nespočet dětských hřišť, restaurace Vozovna a řada venkovní sportovních prvků poskytne vyžití každému. Ve Stromovce můžete zajít i do Planetária, nebo se projet na kole až do Tróji. Pro milovníky in-line bruslí i kola je zde dostatek cest, stejně jako pro běhání.

M áte rádi inspirativní budovy? Můžete ji mít na dosah - skvost české funkcionalistické architektury Veletržní palác, který je sídlem Národní galerie v Praze a poskytuje ideální místo pro návštěvu zajímavých stálých expozic a výstav současného umění. Pořádají se zde i divadelní představení a zcela jistě si oblíbíte kavárnu Cafe Jedna.

Národní galerie

divider

VELETRŽNÍ PALÁC

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Výhody Holešovic

divider

Skvělá lokalita - vše na dosah ruky

Občanská vybavenost

Chcete bydlet na místě, kde máte vše, co potřebujete ke spokojenému životu? Oblast Letná a Holešovice nabízí vysokou kvalitu života, mimo jiné i zásluhou dobré občanské vybavenosti (mateřské školky, lékaři, pošta...). Volný čas pak můžete strávit v krásných okolních parcích.

do Stromovky pěšky 12 min

do Letenských sadů pěšky za 8 min

blízkost Strossmayerova náměstí

Kavárny a restaurace

Máte rádi dobré jídlo a čerstvě namletou voňavou kávu? V okolí se nachází stylové kavárny a restaurace, které stojí za návštěvu.

Umění a kultura

Navštěvujete rádi umělecké expozice nebo divadlo? V tom případě oceníte Veletržní palác a další okolní muzea, která jsou centrem umění a kultury.

Bude se Vám tu bydlet krásně

divider

Váš nový domov

Vyberte si byt v Residenci Veverkova 19 a vychutnávejte si výhody bydlení v historickém domě
s výbornou dostupností přírody, škol, obchodů a těch nejlepších kaváren v  Praze.

Veverkova 19 v.o.s.

Tolstého 51/12
101 00 Praha 10 - Vršovice
IČO: 05391326

8 + 13 =